Kontakt

Kontakt

8. listopadu 2011 v 18:25

Informace zde uváděné jsem získávala po několik let samostudiem alternativní medicíny (přednášky, kurzy, knihy, terapie) a rovněž i v souvislosti se stravováním a léčením ve své rodině, kde pracuji s důsledky kombinovaných potravinových alergií.

V rámci alternativních terapií aplikuji a mám dobré zkušenosti s ozdravěním organismu pomocí reflexní terapie, kraniosakrální techniky, shiatsu, harmonizace akupresurních drah a meridiánů, autopatie, homeopatie, preparátů fy Energy a Diochi, energetických masáží, techniky LTVJ, etikoterapie, automatickou kresbou, moxováním, harmonizací prostoru dle feng shuej.

Osobně pracuji a byly mi zasvěceny na mistrovské úrovni energie reiki, kundalini r., karuna-ki r., ki manna, imara, shamballa (1024,3110, 12D), zovirah, ra sheeba, dračí r., etherické krystaly, amara, elenary healing, velký duch, r. roh hojnosti, andělská r., andělské léčení, anděl. transformační symboly, láska s nejvyššího zdroje a další.


Kontaktujte mě prosím na níže uvedený email či telefon -máte-li dotazy ohledně přípravy a postupů takovéto stravy, způsobů testování potrav. alergií, alternativních možností léčby, máte-li zájem sestavit jídelníček, snížit svou hmotnost, poradit se, v případě zájmu o kurs vaření, některou z uváděných masáží, nebo terapii či zasvěcení.V současné době masáže provádím v IP studiu zdraví v Ostravě Zábřehu, Čujkovova 42, objednávky na
tel. 737 112 880, www.masaze-ostrava.eu

Po domluvě nabízené služby provádím také v salonu Syringa

v Ostrava Hrabůvce,Bystřinova 96/1a, www.syringa.cz

pro bližší informace ohledně masáží, terapií, poradenství mě kontaktujte

na email ruzickovai@post.cz, tel. 604 745 723


Více informací včetně nabídky i ceníku lze získat na mých stránkách věnovaných masážím www.masaze-ruzickova.cz

 
 

Reklama