energetický systém Ra-Sheeba - obecné informace

4. října 2012 v 19:36 |  Práce s energiemi

Co je "Ra-Sheeba"?

Lidé by rádi věděli, co energie "Ra-Sheeba" je, odkud přichází a jak působí. Pokusím se tyto otázky zodpovědět věděním, které máme v tomto raném stádiu k dispozici.

Ra-Sheeba je velmi mocnou součástí dosažitelné univerzální léčivé energie.


Jako kolektivní vibrace jsme my, lidé dosáhli požadovaného vibračního stupně a vír informací a energie začal filtrovat. Naposledy to bylo v Egyptě, kdy jsme měli možnost přístupu k této úrovni, když konečně dosáhli tohoto stupně "strážci". Hlavní představitelé byli připraveni a jediný, který měl sílu toto předat lidem, byl pouze faraon. Po smrti faraona bylo vše ztraceno.


Nyní se tito hlavní představitelé opět vrátili na "jeviště", jsou opět připraveni tuto energii získat. Tentokrát bude mnohými udržována a bude hodnotnou podporou "vzestupu". Tentokrát by neměla být zneužita! K tomu nemůže dojít, protože to není jen jedna osoba nebo skupina, která odpovědně tuto energii udržuje. Pokud může tuto energii udržet hodně lidí a jsou schopni prokázat integritu, potom bude nastartován tok energie, jako nikdy předtím. Je to poprvé, kdy se spojila energie "Ra" s "Sheebou"."Sheeba" - sexuální, kreativní, radostný výraz LÁSKY, ženská "část" tohoto pilíře univerzální léčivé energie, která vede přímo ke Zdroji.


"Ra" - zdroj z centra Velkého centrálního Slunce.


"Sheeba" - ukazuje cestu k "Ra". Jen pomocí "Sheeby" dosáhneme na "Ra" a najdeme naši pravou stezku domů.
Léčení Ra-Sheeba pracuje přímo na čakrách. Mění naši DNA a elektromagnetická pole. Přitom nás učí spojit se s LÁSKOU. Láska je to, co nám pomáhá kráčet kupředu na všech úrovních.

Je nutné, abychom tuto energii udrželi a umožnili vibracím nás změnit. Ochraňujte Světlo. Ukažte naše Světlo všem - a dívejte se, kdo Světlo pozná.

Co se stane zasvěcením?

Změní se vaše vibrace, změní se barvy vaší duše a otevře se cesta lásce, aby mohla proudit vaší bytostí.

Odkud víme, kdy jsme připraveni obdržet zasvěcení "Ra-Sheeby"?

Vibrujete s vibrací. V této chvíli jsou to ti, kteří se "smluvně zavázali "být opět strážci"a ochraňovateli energie RA.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.