Kundalini reiki - všeobecné informace

16. listopadu 2011 v 11:17 |  Práce s energiemi

Kundalini reiki


Autorem linie Kundalini reiki je dánský učitel meditace pan OLE GABRIELSEN. Učení o této energii reiki bylo channelováno nanebevzatým mistrem Kuthumi, který v dnešní době velkých změn dává toto vědění všem nesobeckým lidem k dispozici. Kundalini reiki čistí jemněhmotná těla i ducha a vyjasňuje problémy ega. Kundalini reiki se předává zasvěcením. Nepracuje se zde se symboly a mantrami, proto je velice snadné se Kundalini reiki naučit.

Kundalini reiki zesiluje kanály reiki a probouzí energii kundalini, pročišťuje a rozšiřuje čakry a také celý energetický systém. Je otevřena základní čakra a celý energetický kanál nad úrovní čaker. V zasvěcení se předává:

  • Energetické vyrovnání
  • Diamant reiki
  • Krystal reiki
  • DNA-reiki
  • Reiki na poporodní trauma
  • Reiki prostorové
  • Reiki pro minulé životy

Kundalini reiki má 12 stupňů a pracuje bez symbolů.

Stupně jsou rozloženy po třech. Po absolvování základních tří stupňů obdržíte certifikát Mistr Kundalini Reiki. V prvních třech stupních se předávají hlavní vědomosti. Potom následuje:
Booster 1 - (stupně 4, 5, 6)
Booster 2 - (stupně 7, 8 ,9)
Booster 3 - (stupně 10, 11, 12)
V Boosterech se již nepředávají další znalosti, jen se zesiluje energie. Za každý ucelený Booster obdržíte mistrovský certifikát.


Kundalini reiki - I. stupeň:


Otevírá kanál a umožňuje energii proudit. Jste připravováni na probuzení kundalini. Je otevřena a také posílena temenní, srdeční a ruční čakra. Učíte se léčit kontaktně i na dálku. Z hlediska energie se rovná zasvěcení Kundalini-Reiki tohoto stupně třem stupňům systému Usui-Reiki.

Kundalini reiki - II. stupeň:


Zasvěcení zesiluje kanály reiki. Jemně a bezpečně je tu probuzena energie a oheň kundalini, který dosáhne minimálně 3. čakry (solar-plexu) - a tím budete připraveni na úplné probuzení energie kundalini prostřednictvím Kundalini Reiki 3. stupně. Celý váš energetický systém je v tomto stupni vyčištěn a především spodní tři čakry. Speciální meditace kundalini-reiki vám pomůže dokončit očistný proces a dosáhnout největšího účinku při čištění. Zároveň s tím budete přijímat přesně tolik energie, kolik potřebujete.

Kundalini reiki - III. stupeň - Mistr/Učitel:


Tímto zasvěcením ve vás může energie proudit opravdu plnou silou. Je zde otevřena základní čakra a celý energetický kanál je rozšířen nad úrovní čaker. Do tohoto zasvěcení je zahrnuto i několik zvláštních zasvěcení. Mimo to se naučíte, jak předávat zasvěcení dalším lidem.
(Průtok energie reiki po zasvěcení do 2. stupně - a po zasvěcení do 3. stupně Kundalini reiki

Kundalini reiki - Booster I.


Zasvěcení ve stupních 4 - 6 ještě navýší energetický potenciál Mistra/učitele Kundalini reiki. Tato zasvěcení slouží k zesílení energie, rozšíření čaker a energetického kanálu. Nové vědění předáváno není. Oproti Kundalini Reiki 3 se zdvojnásobí energetická úroveň. Po ukončení Kundalini Reiki Booster I. můžete do tohoto systému zasvěcovat i ostatní.

Kundalini reiki - Booster II.


S těmito dalšími třemi zasvěceními (stupně 7 - 9) dosáhnete plné úrovně Kundalini Reiki. Tato zasvěcení slouží k dalšímu zesílení energie, rozšíření čaker a energetického kanálu. Nové vědění předáváno není. Oproti Kundalini Reiki 3 je energetická úroveň čtyřnásobná. Uzavřením Kundalini Reiki Booster II. můžete do tohoto systému zasvěcovat i ostatní.

Kundalini reiki - Booster III.


S těmito dalšími třemi zasvěceními (stupně 10 - 12) dosáhnete úplné úrovně Kundalini Reiki, tedy té nejvyšší úrovně - energetická úroveň osminásobná. Toto zasvěcení vám přinese nové stavy vědomí, včetně mystického osvětlení. Budete propojeni na korunní čakru a chrám lásky. Mistr Kuthumi přijde k těm, kdo v těchto časech změny hledají znalosti a vědění k použití pro dobro všech. Kundalini reiki vás harmonicky propojí s vesmírem, zaktivuje DNA a otevře jasnovidecké schopnosti.

Kundalini reiki zasvěcení

Zasvěcení do Kundalini reiki je to nejdůležitější u tohoto systému. Při prvním zasvěcení dojde k vyčištění blokád ve všech čakrách, především v kořenové čakře. Hlavní energetický kanál, který proudí od korunní čakry ke kořenové, bude připraven a vyčištěn k probuzení Kundalini, ke kterému dojde při druhém zasvěcení. Dochází k rozšíření srdeční čakry a energetický kanál mezi ručními čakrami a korunní čakrou se otevře, tak aby mohla reiki-energie proudit.

Při zažehnutí Kundalini- plamene Při Kundalini reiki 2 jsou všechny hlavní čakry a energetické kanály vyčištěny a otevřeny.Příprava pro zasvěcení


Během zasvěcení sedět nebo ležet. Proces zasvěcení trvá cca 25 minut. Také je možné, že se domluvený čas zasvěcení může pohybovat, proces může začít o něco dříve, nebo později.

Během zasvěcení můžeš cítit teplo, vibraci v dlaních, ale toto není podmínkou. Může se i stát, že nepocítíš nic, k zasvěcení dojde i tak. Vjemy nejsou předpokladem pro toto zasvěcení.

Poté, co jsi byl zasvěcen do Kundalini reiki 1, jsi schopen sám sebe i druhé léčit nebo vylepšit určitou situaci. Stejně tak můžeš po tomto zasvěcení léčit na dálku prostřednictvím dlaní. Poté, co obdržíš Kundalini reiki 3 jsi schopen ostatní zasvětit do Kundalini reiki 1-2-3. Jednotlivá zasvěcení se mezi sebou nijak neliší.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.