Kontakt

8. listopadu 2011 v 18:25 |  Kontakt

Informace zde uváděné jsem získávala po několik let samostudiem alternativní medicíny (přednášky, kurzy, knihy, terapie) a rovněž i v souvislosti se stravováním a léčením ve své rodině, kde pracuji s důsledky kombinovaných potravinových alergií.

V rámci alternativních terapií aplikuji a mám dobré zkušenosti s ozdravěním organismu pomocí reflexní terapie, kraniosakrální techniky, shiatsu, harmonizace akupresurních drah a meridiánů, autopatie, homeopatie, preparátů fy Energy a Diochi, energetických masáží, techniky LTVJ, etikoterapie, automatickou kresbou, moxováním, harmonizací prostoru dle feng shuej.

Osobně pracuji a byly mi zasvěceny na mistrovské úrovni energie reiki, kundalini r., karuna-ki r., ki manna, imara, shamballa (1024,3110, 12D), zovirah, ra sheeba, dračí r., etherické krystaly, amara, elenary healing, velký duch, r. roh hojnosti, andělská r., andělské léčení, anděl. transformační symboly, láska s nejvyššího zdroje a další.


Kontaktujte mě prosím na níže uvedený email či telefon -máte-li dotazy ohledně přípravy a postupů takovéto stravy, způsobů testování potrav. alergií, alternativních možností léčby, máte-li zájem sestavit jídelníček, snížit svou hmotnost, poradit se, v případě zájmu o kurs vaření, některou z uváděných masáží, nebo terapii či zasvěcení.V současné době masáže provádím v IP studiu zdraví v Ostravě Zábřehu, Čujkovova 42, objednávky na
tel. 737 112 880, www.masaze-ostrava.eu

Po domluvě nabízené služby provádím také v salonu Syringa

v Ostrava Hrabůvce,Bystřinova 96/1a, www.syringa.cz

pro bližší informace ohledně masáží, terapií, poradenství mě kontaktujte

na email ruzickovai@post.cz, tel. 604 745 723


Více informací včetně nabídky i ceníku lze získat na mých stránkách věnovaných masážím www.masaze-ruzickova.cz

 


Komentáře

1 AquedoFeatte AquedoFeatte | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 18:14 | Reagovat

The ED caused by that surgery could be either temporary or permanent.  However, it is important to get the doctor's opinion first before taking these oral medications because they may have negative side effects about the body.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.