Léčivá modlitba archanděla Rafaela

19. ledna 2011 v 10:40 | N.M. Hermann |  Práce s energiemi


Léčivá motlitba archanděla Rafaela


Tak přišla ke mně… Tuto úžasnou modlitbu jsem obdržela během naladění se na energie archanděla Rafaela. Nejprve jsem obdržela poselství pro příjemkyni a potom Léčivou modlitbu pro předání všem lidem. Mám velkou radost, že si tě tato modlitba našla. Výtah z channelingu od archanděla Rafaela "Každá duše si sebou na Zemi přinesla léčivé síly. Záleží na každém člověku, jak tyto léčivé síly bude rozvíjet a užívat." Použití Tuto modlitbu můžeš použít pro sebe i ostatní. Můžete se modlit společně, můžeš se za někoho modlit nebo to můžeš dát jako dárek dále. Samozřejmě je možné integrovat tuto modlitbu při použití energie nebo naladění se na energii (např. naladění se na energie archanděla Rafaela). Tvá fantazie nemá hranic. Používej energii modlitby jak chceš. Můžeš cítit energii modlitby…? Se svou přítelkyní Arunii jsme při modlitbě zjistili, že vystupuje páteří nahoru teplá, měkká energie. Teplo bylo cítit zvláště po celé šíři spodních zad. Bylo to skoro tak, jako bychom se tam zahalily teplou dekou. Velmi zajímavé, že jsme měli ve stejnou dobu stejné pocity. Sám/sama zjistíš, jak budeš modlitbu vnímat. Tato modlitba není komerční nabídkou. Získal/a jsi ji od člověka, který Ti chtěl udělat radost. Také ji můžeš darovat milým přátelům, známým nebo jiným lidem tak, že jim předáš tento text. Láska a požehnání archanděla Rafaela s Tebou….

Léčivá modlitba "Toto léčení vkládán to Tvých rukou, Rafaeli. Dávám Ti svou důvěru, svou lásku a úctu před Tvou silou. Uzdrav tohoto člověka svým Světlem a dej mu jasno pro jeho další cestu. Děkuji Ti za Tvou pomoc a milost, že se s námi dělíš o svou Boží sílu. Požehnána buď říše andělů. Požehnáni nechť jsou Boží pomocníci. Jsme jednotou s Tebou a Tvou léčivou silou. Nechť dojde k uzdravení a k proudění Božích energií. Skláníme se před Tebou s láskou a vděčností."

Když chceš použít modlitbu pro sebe….
"Vkládám své uzdravení do Tvých rukou, Rafaeli. Dávám Ti svou důvěru, svou lásku a svou úctu ke tvé síle. Uzdrav mne svým Světlem a dej mi jasno pro mou další cestu. Děkuji Ti za Tvou pomoc a milost, sdílet se mnou svou Boží sílu. Nechť je požehnána říše andělů. Nechť jsou požehnání Boží pomocníci. Jsem jednotou s Tebou a Tvou léčivou silou. Nechť dojde k uzdravení a proudění Božích energií. Skláním se před Tebou s láskou a vděčností."

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.